Światowy lider w produkcji falowników
i rozwiązań do magazynowania energii,
będąc częścią grupy, której głównym
udziałowcem jest Tsingshan Group,
spółka z listy Fortune Global 500.

WIARYGODNA
I STABILNA MARKA
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ WYKONANIA
KOMPLETNA
GAMA PRODUKTÓW
 • Inwertery trójfazowe
  FoxESS Seria T
  Falowniki z serii T są dedykowane dla trójfazowych instalacji domowych i małych instalacji komercyjnych. Ich wyróżnikiem jest wydajność i wszechstronność, umożliwiająca wydłużenie okien generowania energii. 3-fazowe falowniki są dostępne w opcji od 3 kW do 25 kW.
 • Inwertery jednofazowe
  FoxESS Seria S
  Seria S to falowniki jednofazowe z jednym MPPT. Falowniki z tej serii są małe i kompaktowe. Cechuje ją ultra niskie napięcie rozruchowe, gwarantujące najwyższe uzyski energii z paneli słonecznych.
 • Inwertery jednofazowe
  FoxESS Seria F
  Seria F to falowniki jednofazowe z dwoma MPPT. W skład serii F z podwójnym MPPT wchodzą modele 3.0 – 6.0 kW. Seria F posiada stopień ochrony IP65 i jest gotowa do współpracy z magazynami energii FoxESS przy zastosowaniu odpowiedniego kontrolera ładowania.
  Moduł WIFI
  Solis-3P20K-4G SOLIS

  System Solis może być monitorowany zdalnie przez WIFI i GPRS, aby zapewnić użytkownikom dokładną i kompleksową analizę danych i alarm w przypadku usterki w dowolnym miejscu i czasie, przez co praca produktu jest bardziej stabilna i niezawodna oraz świadczone są stabilne i inteligentne usługi zarządzania i konserwacji.

  OFEROWANE PRODUKTY

  Poznaj pełną gamę produktów marki FoxESS. Nie znalazłeś produktu, któego szukasz? Skontaktuj sie z nami.

  Nowoczesny design
  Intuicyjny, czytelny wyświetlacz LCD, szerokie możliwości zdalnej konfiguracji wraz z funkcją online update.
  Najlepsze komponenty
  Kondensatory Japońskie Nippon Chemi-Con/Korealński Samyoung i inne, stanowiące ponad 20% całkowitych kosztów komponentów elektrycznych.
  Polska wersja językowa
  Serwis, dokumentacja techniczna, menu oraz profesjonalny system monitoringu w języku polskim, w tym doskonała aplikacja Foxcloud.
  Wydajny system chłodzenia
  Zapewnie ponadprzeciętną trwałość i niezawodność. Zwiększa odprowadzenie ciepła nawet o 30% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.